Онлайн-марафон Христини Карабин «ЖІНКА: ЩАСТЯ, ЛЮБОВ, ДОСТАТОК»

Онлайн-марафон Христини Карабин
«ЖІНКА: ЩАСТЯ, ЛЮБОВ, ДОСТАТОК»

Про себе, як професіонала, — коротко:

— Професійний психолог, канд. психол. наук, доц. Викладач психології в університеті  (14 лет наукової і викладацької діяльності,  понад  10 000 годин викладання теорії і практики), автор більше 30-ти наукових публикацій  та 5  методичних книг.

— Практикуючий психотерапевт в методах системної сімейної психотерапії та позитивної психотерапії. Понад 16 років активної практики з клієнтами, понад 6 500 год. індивідуального консультування   клієнтів.

— Засновниця Міжнародного Центру Психології, Психотерапії та розвитку «Він, Вона і Щастя» та психологічного ресурсу   Psy-center.org.

— Тренер, автор тренінгових програм «Жінка: Щастя, Любов. Достаток», «Дитяча психосоматика: від хвороби до здоров’я. Секреты для люблячих мам». Понад 600 год. тренінгів особистісного розвитку та професійних навчань для психологів в методі позитивної психотерапії.

— Эксперт в темі психології щастя та благополуччя; щасливих відносин, семейного консультування та психосоматики.

Чому маю моральне право вести цю програму для інших жінок?

Бо я вмію свідомо робити  себе  і своє життя — щасливими. І це відбувається все швидше і все легше, бо я знаю, як.
Бо я щаслива жінка, моїм відносинам з чоловіком вже понад 20 років. Син, якому минуло 10 років часто каже, що щасливий і дякує за своє життя. 🙂
Бо з кожним роком щастя, якість, благополуччя і достаток мого життя суттєво покращуються. Я так хотіла, і так є.
Бо я займаюся улюбленою професією.
Бо я працюю менше, але заробляю більше. Так буває, я так хотіла, я знаю, що це можливо.
Бо я навчилася регулювати своє життя так, щоб сімейне благополуччя зберігалося, поки я реалізовую себе в професії.
Бо я навчилася давати собі простір і свободу, все більше будучи собою і навчаючись любити близьких без надриву.
Бо у моєму щоденному житті все більше легкості, радості, справжності, збереження головного і руху до нового-доброго.
Бо мої колишні страхи про “заплатити за щастя і достаток” зникають, замість цього здійснилися мої чіткі фінансові мрії: я знайшла в собі сміливість покинути викладання в університеті, яке для мене перестало бути самореалізацією, не зважаючи на сьогоденні реалії в Україні. Я відмовилась від інших, цінних раніше для мене проектів і взаємодій, відчуваючи, що вони застарівають, і в житті з’являється відчуття згасання. Так, я зробила це в період війни, дозволяючи собі слухати своє серце. І — не програла. А відновила енергію, здоров’я, здійснила свої нові жіночі і професійні мрії. Я відпочиваю більше, якісніше, дорожче, частіше. Все легше і швидше здійснюються мої мрії — кожного разу, коли я хотіла для себе червоненьке авто, моя мрія здійcнювалася. І так вже двічі. А після цього реалізувалася моя наступна мрія — чудова, красива, нестандартна  дворівнева квартира, яку ми творили разом, яка щодня нагадує про здійснені мрії і дає натхнення. І це все відбувалося  в потоці, чудесно і швидко :). Я розповідатиму про «технології» цього для Вас.

Я сама керую власним графіком так, щоб зберігати енергію для сім’ї, яку люблю. В моєму житті менше рутини, а більше творчості; я спокійно розвиваю власний психологічний центр, для нього у мене щоразу з’являлися необхідні чудові приміщення саме такі, як це було потрібно і… змінювалися, коли життя кликало до цих змін. Я перестаю боятися змін по мірі того, як сама  все більше запрошую їх у життя, втілюючи свої мрії, підтримуючи любов, розвиваючи в собі психологію достатку. Я точно знаю, що мрії реалізовуються все масштабніше, якщо бути з собою чеснішою, навчитися долати внутрішні перепони і страхи, любити і приймати себе і своїх близьких, а також вірити і діяти.

Більш того – я не сама рухаюся до більшого щастя, любові, достатку і благополуччя, а всією своєю сім’єю :). Я спостерігаю і радію успіхам мого чоловіка, я бережу, ціную і радію його досягненням :). Я розрізняю, де потрібно розвести 2 лінії наших процесів в розвитку, а де варто їх об’єднувати і проживати разом.
Мій син теж вже в темі :).. Він вміє визнавати себе і інших людей, помічає і радіє тому, як його мрії здійснюються. Він значно раніше ніж я, почав усвідомлений стосунок з Добрим Всесвітом :).. Я радію тому, що часом, телефонуючи зі школи, він починає зі слів «Мама, уявляєш, яке чудо….» і далі розповідає якусь добру, милу історію, вміючи їй радіти і цінувати цей досвід)… Він розрізняє свою частинку заслуг в хороших подіях, і вклад інших людей і світу. Я люблю його фразу «Чудеса відбуваються, отже — Бог існує».

Звичайно, що у моєму житті є сумніви, внутрішні конфлікти, необхідності справлятися з плутаниною думок чи змішаністю емоцій. Я справляюся з цим, іноді докладаючи внутрішню силу і розвиваючи сміливість, а іноді — навпаки — дозволяючи собі бути вразливою, розгубленою, недієвою і пасивною, даючи час життю допомогти мені, «розкласти все по поличках», проявити підказки. Тепер я знаю, що так — розгорнуто в часі — працює моя інтуїція і приходить підтримка Всесвіту.

Це вже ОДИНАДЦЯТИЙ РАЗ я буду вести цей марафон. За весь час його існування в ньому взяли участь ПОНАД  260 ЖІНОК з України, Польщі, Німеччини, США, Канади, Італії, Норвегії. 

Кожного разу він оновлювався і опрацьовувався за час роботи з цією темою, а зараз ВТРЕТЄ буде відбуватися В ОНЛАЙН-ФОРМАТІ. Я більше не сумніваюся в тому, що варто брати участь в марафоні повторно. Бо спостерігаю, як на новому етапі він дозволяє виростити жінці нове, а старе – укріпити, доростити до автоматизму. А вже, опираючись на здорове-природне, сконцентрувати увагу і енергію на нових бажаних життєвих процесах. Понад 35 учасниць брали участь в марафоні повторно. В окремих випадках — навіть 3-й  і 4-й раз.

І ведучи цю програму з кожною групою, у тих самих темах, з тими ж самими вправами, я вирощую у своєму житті щось нове. А марафон мені допомагає втримувати цей процес планомірно, послідовно, інтуїтивно. Мій час і енергія більше не «розтікаються» на безліч процесів. Я втримую вектори свого благополуччя свідомо, але – не надривно, справляючись з труднощами і «ямками» легше. І інші жінки – теж цьому навчаються  і передають свій досвід далі:).

Я знаю, що рух до внутрішнього спокою, миру, нової енергії, чесності з собою не є простим. Але він є того вартим, бо покращує відносини з собою, близькими людьми, відкриває нові рівні життєвої енергії і самореалізації.

І цей марафон — в тому числі є втіленням багатьох цінних відкриттів у темах стосунків, любові, реалізації, щастя і достатку.

ДЛЯ КОГО? 

Для жінок, які хочуть перестати страждати, терпіти і ходити по колу одних і тих же проблем, не розуміючи, звідки ж вони беруться. Для тих, хто хоче навчитися бути щасливою і залишатися нею, примножуючи своє щастя в житті. Для тих, хто хоче, звичайне людське і жіноче щастя стало  щоденною нормою, в якій більш благополучно будуть рости діти, і в якому близькими, свіжими і трепетними будуть залишатися стосунки з чоловіком. Або ж він з’явиться в житті жінки, яка почне по-новому помічати себе і тоді її помітить він. Бо вона вийде з закритості, невпевненості і недовіри у вміння приймати і любити себе і його.

ДЛЯ ЧОГО?

Для жіночого, сімейного, дитячого щастя. Яке хвилями поширюється від жінки, яка стає щасливішою і легше, спокійніше любить близьких. І сприяє далеким у своїй благодійності. Для того, щоб перестати боятися рухатися до кращого життя, вміти створювати його і приймати спочатку меншими, безпечними частинками, а потім  — адаптувавшись, розвивати нові спроможності і в достатку теж. Вміти його бачити, знаходити, примножувати, зберігати і передавати далі.

БО БУТИ ЩАСЛИВОЮ, ЛЮБИТИ І ЖИТИ В ДОСТАТКУ — ЦЕ ДЛЯ КОЖНОЇ З НАС!

І тому запрошую на цей жіночий онлайн-марафон.

Його заняття — вебінари — будуть послідовними — кожен матеріал буде будуватися на попередньому, так наші результати будуть більш міцними.
Наша група, починаючи з 3-го вебінару,  буде стабільною, закритою і конфіденційною.

У супроводі між вебінарами я даватиму підтримку за запитом «в приват», бережучи конфіденційність наших переписок.

Це не програма “рятування спустошеної душі чи порожнього гаманця”. Це м’яка, безпечна, але при цьому глибока і ефективна трансформаційна програма збільшення життєвого і жіночого благополуччя — різного, в тому числі й руху до достатку.
Ви будете пізнавати і створювати своє благополуччя, яке воно має бути саме ЗАРАЗ для Вас, і примножувати його. Ми будемо змінюватися-розвиватися, але не болючими, а м’якими шляхами, орієнтуючись на свій життєвий етап, потреби і можливості.
Всі теми тренінгу і “домашки” — домашні завдання — продумані так, щоб Вам було доступно і приємно впускати нові форми щастя, благополуччя і достатку в життя, звикати керувати цими процесами. Ми будемо також творити “домашки” так, щоб кожна частинка досвіду, з яким Ви познайомитеся на тренінгу, природно ставала все більш звичним процесом Вашого життя.
Окрім того, що Ви розвинете вміння бути більш щасливою жінкою і навчитеся керувати своїми процесами щастя, ми окреме заняття присвятимо Вашій самореалізації і підвищенню ефективності Вашого руху у Вашій професійній самореалізації. Ви задумаєтесь над новим поворотом у Вашій роботі або ж зробите нові кроки в руслі Вашої професії, які не наважувалися зробити раніше.

 

ВЕБІНАР 1. 6 лютого о 19:00 (відкритий, безкоштовний)
Я — ЖІНКА, ДОСТОЙНА БУТИ ЩАСЛИВОЮ.

В чому моє щастя зараз, як його відчути зсередини, а не «придумувати чужу картинку»?

«Жіноче щастя» — в чому його відмінність від “чоловічого щастя”? Як навчитися бути щасливою так, щоб щастя не “давалося важкою працею”
Як навчитися його відчувати, проживати, втримуватися у ньому?

Чотири сходинки до благополуччя. Які вони? І чому ті, хто намагається їх перескакувати, переживають провали і розплати за успіх, виснаження?
Щоб бути щасливою, не потрібно бути досконалою.
Як повернути собі право бути собою? Як дозволити собі ще більше бути щасливою?
Чому так важливо навчитися бути щасливою, а вже потім багатою, а не навпаки?
Чому іноді так важливо, спочатку любити саму себе, а вже потім зустріти кохання в житті?
Жінка, яка “весь час дружить з головою”, і “жінка, яка приймає рішення серцем”. Як зробити так, щоб серце і розум не посварилися, у нас все було і нам за це нічого не було?

Рухаємось від «правильного» до «справжнього» і «свого».

Я — достойна щастя, любові і достатку. Вчимося благословляти себе і інших.

“Домашка” на дозволи, дії, процеси і навики бути щасливою. Робимо дуже приємні домашні завдання, розширюємо своє благополуччя.
Я також супроводжую Вас в закритій facebook-групі, підтримую Вас під час життєвої практики, додаю цікавих і корисних матеріалів.

 

ВЕБІНАР 2. 13 лютого о 19:00 (відкритий, безкоштовний)
ВІД ПСИХОЛОГІЇ БІДНОСТІ ДО ПСИХОЛОГІЯ БАГАТСТВА
РУХАЄМОСЬ ДО БЛАГОПОЛУЧЧЯ В ЖІНОЧОМУ СТИЛІ.

Психологічний портрет “Бідної жінки”. Яка вона? Як живе? Які її риси характеру, погляди, стиль життя? Які почуття у неї в серці, як вона вибудовує стосунки?  Як вона діє, розмовляє? Якою є її самооцінка? Які з її якостей можуть бути Вашими, а Ви цього не усвідомлюєте?
Чому красивий одяг не завжди допомогає «прикрити» суть «бідної жінки», як це помічають мужчини?
Чому красива жінка гарно одягнена, а мужчини її «не бачать»?
Чи є психологічна залежність від грошей чи від заробляння грошей? Як з нею справлятися?
Які риси багатих людей Вас лякають? Ви зможете викинути цю рису з “портрету багатої жінки” і почати вибудовувати себе так, щоб Вам було спокійно.

Психологічний портрет “Багатої благополучної жінки”. Яка вона? Як вона живе? Як вона мислить? Який її стиль життя? Чим вона відрізняється від інших жінок? Наскільки Ви близька до цього портрету? Що б Ви хотіли собі присвоїти з цього портрету?

Що таке позиція і стан «Є» і позиція і стан «НЕМА»? Як вони пов’язані зі щастям, любов’ю, рухом до багатства?
Емоції, почуття і духовні установки, які працюють на стан щастя і притягування-приваблювання добра і благополуччя.

ПРИНЦИП ДОСТАТКУ — що це? Як він впливає на емоції, щастя, реалізованість, любов, гроші? Як вірно навчитися керуватися ним в житті?
Щастя і гроші. Як бути щасливою поза залежністю від грошей і фінансовою тривогою? І так, щоб гроші не витісняти зі свого життя.
Чому спочатку “щастя не в грошах”, а потім “і гроші теж хай будуть”?
Як навчитися дозволяти собі більше?

Як вибудувати свій здоровий, благополучний портрет багатої жінки і навчитися жити в новому стилі?

Домашка: Пропрацьовуємо ці риси в собі, вибудовуємо стиль багатої жінки, зупиняємо прояви «бідної поведінки», розвиваємо мислення, почуття і дії багатої, благополучної жінки.

ВЕБІНАР 3. 20 лютого о 19:00
РОЗКЛАДАЄМО ЖИТТЯ «ПО-ПОЛИЧКАХ».
ЖИВЕМО СВОЇМ, А НЕ ЧУЖИМ ЧИ «ПРАВИЛЬНИМ» ЖИТТЯМ.
МУДРО «ТАНЦЮЄМО ВІД СЕБЕ».

5 видів процесів в житті, які важливо розрізняти: здорові, токсичні і суперечливі і… ще два види… Що це? Яке відношення вони мають до жіночого щастя і як їх відрегулювати так, щоб енергія, радість, любов і достаток примножувалися? Розкладаємо все по-поличках, визначаємо, що є для нас руйнуючим, і вчимося з цим справлятися, що застаріло і варто відпустити, а інше будемо прояснювати за час марафону.

Як розрізнити, де потрібно діяти і рухатися в новому для себе, а де — ще дати час на інші процеси, на визрівання?..
Як навчитися відчувати і регулювати темп в житті?.. Зони спокою і активності, розвитку і невтручання у себе?
Займаємося очищенням – серця, розуму, простору, стосунків, навіть планів.

Вчимося справлятися з пожирачами щастя.
Вміння говорити “так” і “ні” — яке вони мають відношення до щастя і як ними користуватися? Чому «дуже правильні» часто не дуже щасливі?

Як навчитися розрізняти, що є моїм, а що — ні?.. Як навчитися відчувати і розуміти підказки свого серця?

Домашка: Регулюємо життєві ситуації так, щоб руйнуюче зменшувалося, а здорове — примножувалося. Вчимося відчувати СВІЙ мудрий жіночий ритм. Вчимося вибудовувати процеси життя, керуючись любов’ю.

ВЕБІНАР 4. 27 лютого о 19:00
БАЛАНС ДУХОВНОГО І МАТЕРІАЛЬНОГО В НАШОМУ ЖИТТІ.
ЯК ЗБАЛАНСУВАТИ ВМІННЯ ДАВАТИ І ВМІННЯ ПРИЙМАТИ.
ЗДОРОВА БЛАГОДІЙНІСТЬ.

Духовне і матеріальне: конфлікт чи єдність? Чому люди, які багато духовно розвиваються, часто виявляються фінансово незабезпеченими, а люди, які дуже матеріально-орієнтовані, мають проблеми з відносинами, любов’ю і мораллю? В чому тут “поломка”?
Чи є «нездорове духовне» в життєвих проявах?
Чи є «нездорове матеріальне» в життєвих проявах?

Якими мають бути Ваші власні індивідуальні здорові процеси в духовному і матеріальному?
Хто такі «жінки-давалки» і чому їх процеси щастя, любові і достатку бувають слабкими? Чому чоловіки не обдаровують їх благами, а часто навпаки — опираються на них, користуються їх працею, займають пасивну роль у відносинах?
Чому ці жінки на роботі багато і старанно процюють, але визнання, кар’єрного і фінансового росту, у них немає?

Як збалансувати духовний розвиток і фінансове благополуччя? Який секрет?
Як позбутися психології жертви на практиці життя, в християнському світогляді, і в релігійній вірі?
І до речі, чому на надто рефлексивних, духовно-орієнтованих, “літаючих у розвитку” жінок мужчини “не ведуться”?

Яка вона —  “Земна Жінка”? Це не та, яка весь час на городі ;). Як вона вміє бути збалансованою? Чому вона вміє бути щасливою, вміє накопичувати благополуччя, приймати і відпускати?

Жіноча благодійність. Чому вона важлива – духовна, матеріальна, любовна благочинність? А чи буває вона нездоровою і дизбалансною? Де межа між здоровим сприянням іншим людям і нездоровою позицією жертви своєї благодійності?
Чому жінки, вірячи, що чим більше зроблять добра, тим більше отримають його у відповідь, а це не відбувається у сфері фінансів? Як розпочати свою благодійність чи зробити її здоровою?

Домашка: Обираємо нові здорові вектори і в духовному, і в матеріальному, визначаємо їх новий зміст, орієнтири, дії і події. Збалансовуємо по-новому і здоровіше наші вміння давати і вміння приймати. Наша нова благодійність — відчуваємо і діємо.

ВЕБІНАР 5. 6 березня о 19:00
ЯК ЗБІЛЬШУВАТИ І РОЗШИРЮВАТИ СВОЄ БЛАГОПОЛУЧЧЯ: ЩАСТЯ, ЛЮБОВ, ДОСТАТОК?  
«КРИСТАЛ БЛАГОПОЛУЧЧЯ» — ТЕХНІКА, ЯКОЮ МИ ЗАЗЕМЛЯЄМОСЬ  В ДОБРІ  І ПРИТЯГУЄМО НОВЕ БЛАГОПОЛУЧЧЯ.

Що таке Резервуар благополуччя, який він у мене? Наскільки я до себе щедра? Які нові потоки щастя я хочу для себе відкрити? І відкриваю.

Що таке “зона фінансового комфорту”? Чому її потрібно розширювати?

Який жіночий спосіб розширяти зону фінансового комфорту так, щоб приваблювати більше грошей у своє життя?
Як балувати себе за невеликі гроші, додаючи собі енергії і радості? Це легко, реально і доступно навіть під час кризи.

Кристал благополуччя – моя авторська техніка, яка напрацьовувалася і перевірялася роками. Яка працює в темах щастя, любові, радості, фінансового благополуччя. Чотири процеси, які допомагають зберігати і примножувати бажане – в щасті, здоров’ї, любові і достатку. Як працює – перевірили вже понад 120 жінок :).

Чого Я ХОЧУ? А Ви дозволяєте собі хотіти?

Що таке «хотілки» і чому по-жіночому вони бувають важливішими ніж постановка цілей і їх виконання у тайм-менеджменті?
Дуже-дуже важлива вправа, яка допоможе почути свої справжні бажання і не дасть страху і сумніву збити Вас з того шляху, на якому і є Ваше щастя.

Домашка: Задовольняємо свої потреби, проживаємо достаток, напрацьовуємо стиль багатої, благополучної жінки, хочемо, мріємо і діємо.  Я також супроводжую Вас у цей час в закритій facebook-групі, підтримую Вас під час життєвої практики, додаю цікавих і корисних матеріалів.

ВЕБІНАР 6. 13 березня о 19:00
МОЇ СТОСУНКИ З ЖИТТЯМ.
ЖИТИ ЛЕГШЕ. ЖИТИ СВІТЛІШЕ. ЖИТИ В ПОТОЦІ.

Як перестати очікувати добра, любові, підтримки і відклику від людей, як не можуть це дати?.
Як навчитися відпускати  болючі ситуації і більше дивитися в майбутнє?
Як змінити «внутрішні настройки» так, щоб життя було менш болючим і більш підтримуючим?

Що це за 3 стадії взаємодії з життям і Всесвітом: Дитина  Світу, Партнер Світу, Спів-Творець.
Як навчитися вірно проживати їх так, щоб Всесвіт і життя підтримували?..

Що таке «Потік», «Бути в потоці»,  «Отримувати в потоці», «Творити в Потоці», «Любити в Потоці»?

Вам щастило, «везло», але Ви лякались і відкидали цю підтримку Світу?  Можна навчитися приймати її, розвиваючи свою інтуіцію.

Як по-жіночому навчитися опиратися на Всесвіт, бути в Потоці, здійснювати бажання без напруження і в жіночому стилі?

ВЕБІНАР 7. 20 березня о 19:00 
ЧОЛОВІЧЕ І ЖІНОЧЕ В НАС САМИХ: ЦІЛІСНА І ПОВНОЦІННА «Я».

Жінці сьогодні кажуть: «будь жіночна», і вона старається розвивати в собі жіночі якості, при цьому часто утискає чоловічі. А вони потрібні – для чіткості, векторності, сміливості, руху.

Чоловічі і жіночі якості — які вони? Як проявляються в жінці?
Щоб бути жіночною, чи потрібно жінці відмовлятися від чоловічих якостей?
Чому дуже-дуже фемінних жінок чоловіки часом просто не бачать, а часом і уникають?
Які деформації можуть зробити з жінкою чоловіки, життя, тренінги, ніби-то «забороняючи» їй чіткість, векторність, рух, успішність, самостійність, автономність, дорослість?
Чому жінці  небезпечно «відмовлятися» від чоловічих якостей?
Чому для жіночого процвітання жінці потрібні і чоловічі якості теж?
Як чоловіче і жіноче начало у Вас самій мають збалансуватися, щоб Вам було легко?

Як збалансувати свою силу і слабкість?
За якими критеріями потрібно визначитися для самої себе «Якою є я зараз і хочу бути найближчий період  життя»? Визначаємо свою індивідуальну розкладку якостей, випускаємо їх по-новому в життя.

Домашка: усідомлюємо, відчуваємо, проявляємо по-новому свої жіночі і чоловічі якості, присвоємо собі нові прояви і їх результати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code